3mm 1050 Blacha aluminiowa H24

1765 Wyświetlenia 2026-05-15 06:21:37

Stop 1050
Hartować H24
Grubość 3mm
Szerokość 100mm – 2600 mm, dostosować
Długość dostosować
Techniczny walcowane na gorąco ( DC )、walcowanie na zimno ( CC )、rzucać
WhatsApp E-mail Kontakt

Wstęp

Na dzisiejszym rynku, Wybór odpowiedniej blachy aluminiowej do Twojego projektu zależy od równowagi właściwości, koszt, formowalność, i niezawodność. Dla inżynierów, projektanci, i specjaliści ds. zakupów, połączenie wysokiej odkształcalności, doskonała odporność na korozję, i solidne, ale lekkie wykonanie sprawia, że ​​3 mm 1050 Blacha aluminiowa h24 to atrakcyjna opcja dla szerokiego zakresu zastosowań.

W tym artykule omówiono, co „3mm 1050 h24 blacha aluminiowa” oznacza, dlaczego często wybiera się ten temperament i grubość, oraz jak go ocenić w porównaniu z alternatywnymi stopami i opcjami hartowania. Przedstawiamy także firmę Huawei Aluminium jako partnera-dostawcę dla osób poszukujących niezawodności, skalowalne źródło tego materiału.

W skrócie, 3mm 1050 Blacha aluminiowa h24 jest szeroko stosowaną opcją, gdy potrzebujesz niemal czystej blachy aluminiowej o dobrej ciągliwości, doskonały potencjał wykończenia powierzchni, i przewidywalną wydajność w wielu warunkach środowiskowych.

Na koniec tego przewodnika, zrozumiesz podstawy nauk o materiałach, praktyczne względy produkcyjne, i jak efektywnie pozyskać je do celów produkcyjnych, budowa, lub projekty projektowe.

3mm 1050 Blacha aluminiowa H24

3mm 1050 Blacha aluminiowa H24

Około 3 mm 1050 blacha aluminiowa h24

Co to jest stop aluminium 1050-H24?

1050 aluminium jest częścią serii 1xxx, aluminium o najwyższej czystości dostępne na rynku. Zwykle zawiera nie mniej niż 99.5% aluminium, z pierwiastkami śladowymi ograniczonymi do minimum.

The 1050 Stop jest ceniony za doskonałą ciągliwość, wyjątkowy odporność na korozję, i łatwość wytwarzania. Oznaczenie stanu „H24” oznacza stan ulepszony przez zgniot, który został częściowo wyżarzany w celu uzyskania zrównoważonej kombinacji wytrzymałości i odkształcalności.

W praktyce, 1050-H24 oferuje większą granicę plastyczności i twardość niż całkowicie wyżarzony 1050 (O lub F), przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej odkształcalności przy zginaniu, cechowanie, i płytki rysunek.

Kluczowe wnioski:
– Rodzina materialna: 1seria XXX (aluminium o wysokiej czystości)
– Typowy skład: ~99,5% Al, elementy resztkowe w ilościach śladowych
– Temperament: H24 (hartowane przez zgniot i częściowo wyżarzane)
– Fokus na grubość: 3 mm (0.118 cale) to powszechna grubość przemysłowa na zewnątrz, wnętrze, i zastosowania konstrukcyjne wymagające wytrzymałej, a jednocześnie lekkiej blachy

Dlaczego oznaczenie temperamentu ma znaczenie

Oznaczenia stanu hartowanego serii H odzwierciedlają stopień zastosowanego utwardzania przez zgniot. H24 znajduje się pomiędzy całkowicie wyżarzonym (O) i mocno zapracowany (H), ofiara:
– Rozsądna granica plastyczności i wytrzymałość na rozciąganie
– Dobre wydłużenie, pozwalających na promienie gięcia i formowania bez pękania
– Duży potencjał wykończenia powierzchni i doskonała odporność na korozję
– Doskonała spawalność w porównaniu z niektórymi stopami aluminium o wyższej wytrzymałości

Dla zespołów projektowych, przekłada się to na materiał, który można przewidywalnie uformować w panele, obudowy, obudowy, i elementy dekoracyjne bez utraty integralności mechanicznej.

Typowy skład chemiczny i jego znaczenie dla korozji i odkształcalności

Chociaż dokładny skład może się różnić w zależności od dostawcy i partii produkcyjnej, typowy 1050 skład stopu wygląda:
– Aluminium (Glin): ~99,5% min
– Silikon, żelazo, miedź, mangan, magnez: śladowe lub bardzo małe ilości
– Inne elementy: kontrolowane w celu spełnienia standardów czystości i wydajności

Ze względu na wysoką zawartość aluminium i niski poziom zanieczyszczeń, 1050-H24 wykazuje doskonałą odporność na korozję w środowiskach atmosferycznych i najbardziej łagodnie korozyjnych.

Łatwo tworzy ochronne warstwy tlenków, co pomaga zapobiegać degradacji w warunkach zewnętrznych i wewnętrznych. Kompromis polega na tym, że wytrzymałość pozostaje niższa niż w przypadku wielu innych stopów (zwłaszcza te z 2xxx, 6xxx, i 7xxx rodzin), jednak plastyczność materiału i kompatybilność powierzchni często przewyższają tę elastyczność w zastosowaniach takich jak obudowy, reflektory, wymienniki ciepła o cienkich ściankach, i panele dekoracyjne.

3mm Pomiar grubości blachy aluminiowej

3mm Pomiar grubości blachy aluminiowej

Właściwości i dane materiału

Zrozumienie mechaniki, fizyczny, i właściwości termiczne 3mm 1050 Blacha aluminiowa h24 pomaga prognozować wydajność w rzeczywistych scenariuszach.

Poniższe właściwości są reprezentatywne i należy je traktować jako typowe zakresy, które różnią się w zależności od dostawcy, przetwarzanie, i wykończenie.

Właściwości mechaniczne (typowe zakresy dla 1050-H24)

  • Siła plastyczności (0.2% zrównoważyć): około 40–60 MPa
  • Najwyższa wytrzymałość na rozciąganie (Rm): około 90–125 MPa
  • Wydłużenie przy zerwaniu (A80/A50): 12–25% w zależności od grubości i formowania
  • Twardość (HB lub Vickersa, różni się w zależności od skali): zwykle w zakresie 40–60 HB dla stanu H24

Notatki:
– Wartości różnią się w zależności od historii przetwarzania i dokładnej obróbki cieplnej. Arkusz danych Twojego dostawcy jest najlepszym źródłem dokładnych liczb dla danej partii.
– 3 mm blacha aluminiowa często zapewnia niewielką poprawę ogólnej sztywności na jednostkę masy w porównaniu z bardzo cienkimi miernikami, ale pozostaje znacznie poniżej wytrzymałości stopów 2xxx lub 7xxx o wysokiej wytrzymałości.

Właściwości fizyczne

  • Gęstość: ~2,70–2,71 g/cm3
  • Temperatura topnienia: ~660°C (1620° F) dla czystego aluminium
  • Specyficzna pojemność cieplna: ~0,9 J/g·K (przybliżony; zależy od czystości i obróbki cieplnej)

Właściwości termiczne

  • Przewodność cieplna: ~205 W/(m·K) w temperaturze pokojowej
  • Współczynnik rozszerzalności cieplnej (CTE): ~23,1×10^-6/°C (typowe dla stopów Al)

Te właściwości termiczne sprawiają, że 1050-H24 nadaje się do zastosowań, w których liczy się przewodnictwo cieplne, takie jak elementy przenoszące ciepło, grzejniki, oraz niektóre panele zewnętrzne o wysokiej emisyjności, podczas gdy jego wysoki współczynnik odbicia może być korzystny w przypadku opraw oświetleniowych i paneli dekoracyjnych.

Formowalność, maszyna, i wykończenie powierzchni

  • Gięcie i formowanie: Doskonała ciągliwość, dobre dla kanałów, obudowy, oraz panele o umiarkowanym promieniu zgięcia
  • Ciąć: Łatwe w obróbce za pomocą standardowych narzędzi do obróbki metalu; frytki są w porządku, a podkręcanie jest zwykle łatwe do opanowania
  • Spawalniczy: Rozsądna spawalność stopów aluminium; Dokładna kontrola dopływu ciepła minimalizuje zniekształcenia i potencjalną utratę temperamentu
  • Wykończenie powierzchni: Dobry do wykańczania mechanicznego, anodowanie, i powłoka. Hartowanie H24 nie zapobiega anodowaniu; po wykończeniu może uzyskać jednolity kolor powierzchni
Konstrukcja Używana 3mm 1050 Blacha aluminiowa H24

Konstrukcja Używana 3mm 1050 Blacha aluminiowa H24

Zastosowania i przypadki użycia

3mm 1050 Blacha aluminiowa h24 znajduje się na przecięciu odkształcalności i wydajności funkcjonalnej. Poniżej znajdują się reprezentatywne domeny, w których ten materiał jest powszechnie używany.

Opakowania i obudowy elektroniki użytkowej

  • Lekkie obudowy ochronne do urządzeń konsumenckich
  • Radiatory o płytkich profilach
  • Panele ekranujące lub powierzchnie stykowe w elektronice użytkowej o umiarkowanych wymaganiach w zakresie obudowy

Architektura i budownictwo

  • Zewnętrzne okładziny ścienne i panele dekoracyjne w środowiskach o niskiej i umiarkowanej ekspozycji
  • Wewnętrzne panele ścienne, Płytki sufitowe, i cechy dekoracyjne
  • Elementy pokrycia dachowego narażone na ograniczoną ekspozycję na warunki atmosferyczne

Automobilowy, lotniczy, i transportu: w stosownych przypadkach

  • Panele niekonstrukcyjne, Tarcze cieplne, oraz elementy wnętrza, w których liczy się oszczędność masy
  • Dekoracyjne wykończenie, panele wewnętrzne, oraz elementy deski rozdzielczej, w których wymagane jest aluminium o wysokiej czystości

Wymienniki ciepła, obróbka chemiczna, i środowiska podatne na korozję

  • Cienkościenne elementy w środowiskach lekko korozyjnych, w których aluminium o wysokiej czystości zapewnia odporność na korozję
  • Panele sprzętu chemicznego, w których pożądana jest powierzchnia niemal czystego aluminium

Względy dotyczące produkcji i przetwarzania

Aby zmaksymalizować wydajność 3 mm 1050 blacha aluminiowa h24, musisz dostosować etapy produkcyjne do jego temperamentu, grubość, i przeznaczenie.

Poniższe podrozdziały zawierają praktyczne wskazówki dla producentów i inżynierów.

Najlepsze praktyki w zakresie formowania i wytwarzania

  • Promienie gięcia: Dla 3 blacha o grubości mm, dążyć do minimalnych promieni zgięcia w zakresie 3–4-krotności grubości blachy (tj., 9–12 mm) do czystych zagięć bez pęknięć w H24
  • Obróbka: Użyj ostrego, odpowiednio dostrojone narzędzia; utrzymuj arkusze wyjściowe i matryce w czystości, aby zapobiec zacieraniu się i rozdzieraniu
  • Rozważania dotyczące wyżarzania: H24 jest częściowo wyżarzany w celu utrzymania odkształcalności. Unikaj nadmiernego utwardzania poprzez kontrolowanie prędkości formowania i temperatury oprzyrządowania
  • Obsługa powierzchni: Jeśli zginanie pozostawia zadrapania, zastosuj delikatne gratowanie i rozważ maskowanie, aby chronić wykończenia podczas montażu

Wytyczne dotyczące spawania i łączenia

  • Procesy spawalnicze: JA (GMAW) lub TIG-a (GTAW) nadają się do 1050-H24; utrzymuj umiarkowane dopływ ciepła, aby zminimalizować zniekształcenia i utrzymać temperament
  • Obróbka przed spawaniem: Oczyść powierzchnie, aby usunąć tlenki i oleje; upewnij się, że warstwy tlenku zostały usunięte w strefach spawania, aby zapewnić dobre stopienie
  • Wykończenie po spawaniu: W razie potrzeby lekkie mechaniczne wygładzenie, aby zachować wykończenie powierzchni i uniknąć utraty plastyczności w pobliżu szwów spawalniczych

Wykańczanie powierzchni i anodowanie

  • Anodowanie: 1050 stopy dobrze anodują ze względu na wysoką zawartość aluminium; w kontrolowanych warunkach elektrolitu tworzą się równomiernie porowate warstwy tlenku
  • Opcje powierzchni: Szczotkowany, polerowane na lustro, satyna, lub teksturowane wykończenia mogą być stosowane w zależności od potrzeb estetycznych i funkcjonalnych
  • Powłoki: Podkłady, malatura, lub powłoki proszkowe dobrze przylegają przy odpowiedniej obróbce wstępnej; czystość powierzchni ma kluczowe znaczenie dla trwałości powłoki

Obróbka i cięcie

  • Metody cięcia: Strzyżenie, cięcie laserowe, cięcie plazmowe, i cięcie strumieniem wody są powszechne; W przypadku precyzji preferowane są laser i strumień wody, Bezprzewodowe krawędzie
  • Operacje wiercenia i wykonywania otworów: Używaj ostrych wierteł i małych posuwów, aby zapobiec utwardzaniu się krawędzi i zniekształceniom
  • Rozważania dotyczące tolerancji: Oczekuj tolerancji około ± 0,15–0,30 mm w zależności od wyposażenia i wykończenia; skonsultuj się ze specyfikacjami dostawcy, aby uzyskać dokładne tolerancje 3 zapas mm

Względy termiczne i środowiskowe

  • Stabilność temperatury: Warstwa tlenku aluminium zapewnia solidną odporność na korozję, ale w bardzo agresywnym środowisku (chemikalia przemysłowe, spray solny, ekstremalne temperatury) rozważ powłoki ochronne lub stopy o zwiększonej odporności na korozję
  • Rozszerzalność cieplna: Należy spodziewać się zauważalnych zmian wymiarów pod wpływem temperatury; upewnij się, że projekt uwzględnia kurczenie się/rozszerzanie
Opakowanie eksportowe z blachy aluminiowej Huawei

Opakowanie eksportowe z blachy aluminiowej Huawei

Porównania i benchmarking

Aby pomóc Ci ocenić, gdzie 3 mm 1050 Blacha aluminiowa h24 wpisuje się w szerszą strategię projektowania i zaopatrzenia, tutaj jest tabela porównawcza z kilkoma popularnymi alternatywami.

W tabeli zastosowano przybliżone typowe wartości i należy je zweryfikować z arkuszami danych dostawcy w przypadku precyzyjnych projektów.

Porównanie właściwości materiału

Stop (Hartować) Grubość (mm) Wydajność (MPa) Wytrzymałość na rozciąganie (MPa) Wydłużenie (% W 50 mm) Twardość (HB) Główne zalety Typowe wady Typowe zastosowania
1050-H24 3 40–60 90–125 12–25 40–60 Doskonała formowalność, odporność na korozję, wysoka ciągliwość Niższa wytrzymałość, nie nadaje się do elementów konstrukcyjnych obciążonych dużym obciążeniem Obudowy, Panele dekoracyjne, łagodne wymienniki ciepła, komponenty wewnętrzne
1100-O 3 7–18 90–120 20–28 25–35 Bardzo wysoka ciągliwość, łatwe do formowania, najlepszy do głębokiego rysowania Bardzo niska wytrzymałość, ograniczone zastosowanie konstrukcyjne Złożone kształty, opakowanie, powłoka lotnicza w obszarach nienośnych
1050-H14 3 50–70 110–135 8–14 45–70 Nieco wyższa wytrzymałość niż H24, dobra formowalność Większe ryzyko stwardnienia w przypadku silnego uformowania Wymienniki ciepła, panele o większych wymaganiach dotyczących sztywności
6061-T6 3 240 MPa (ok) 290 MPa 12–14 90–100 Wysoka wytrzymałość, dobra obrabialność, nadające się do obróbki cieplnej Mniejsza odporność na korozję niż 1xxx; droższe Elementy konstrukcyjne, armatura lotnicza, części samochodowe
3003-H14 3 130–170 230–270 8–12 60–70 Dobra odporność na korozję, łatwe do formowania, umiarkowana siła Nie tak wysoka odporność na korozję jak 1050 w niektórych środowiskach Opakowania, sprzęt do gotowania, zbiorniki chemiczne o niskim naprężeniu

Notatki:
– Wartości dla tych stopów i stanów różnią się w zależności od producenta, przetwarzanie, i dokładną obróbkę cieplną. Zawsze polegaj na najnowszych arkuszach danych dostawców, aby uzyskać dokładne liczby.
– 1050-H24 jest zazwyczaj preferowany w zastosowaniach wymagających równowagi pomiędzy odkształcalnością i wykończeniem powierzchni, a nie wysoką wytrzymałością.

Wskaźniki kosztów i dostępności

Czynnik 1050-H24 (3 mm) 3003-H14 6061-T6
Koszt materiału za kg Umiarkowane do niskiego Umiarkowany Wysoki
Dostępność w różnych regionach Wysoki Wysoki Wysoki
Skrawalność Doskonały Dobry Bardzo dobry
Formowalność Doskonały Dobry Umiarkowany
Spawalność Dobry Dobry Dobry
Odporność na korozję Doskonały Bardzo dobry Dobry (z powłokami)

Kontrola jakości, testowanie, i standardy

Kontrola jakości jest niezbędna w przypadku produkcji blach aluminiowych 1050-H24 o grubości 3 mm. Poniżej przedstawiono typowe praktyki i standardy zapewniania jakości stosowane w branży.

Tolerancja grubości i płaskości

  • Tolerancja grubości: Zwykle ±0,15 do ±0,30 mm w przypadku walcowania precyzyjnego; sprawdź u dostawcy dokładne tolerancje w oparciu o szerokość i proces
  • Płaskość: Wymaga właściwej obsługi i przechowywania zapasów; zaplanuj potencjalne niewielkie wygięcia w długich arkuszach i rozważ wyprostowanie, jeśli to konieczne
  • Jakość powierzchni: Oczekuj jednolitego wykończenia powierzchni; spójna tekstura powierzchni jest ważna dla obróbki końcowej i przyczepności powłoki

Testy mechaniczne

  • Kontrole twardości: Badanie twardości Brinella lub Vickersa w celu potwierdzenia spójności temperamentu
  • Próba rozciągania: Próbki przycięte do standardowych wymiarów i przetestowane w celu sprawdzenia wydajności, wytrzymałość na rozciąganie, i wydłużenie
  • Równowaga twardości i plastyczności: Wyższa twardość w stanie H24 powinna odpowiadać oczekiwanemu poziomowi zdolności do formowania

Badania korozji

  • Testy mgły solnej i neutralnej mgły solnej (NSS) testy są typowe dla oceny odporności na korozję w środowiskach zewnętrznych
  • Badania należy przeprowadzać w oczekiwanych warunkach narażenia i weryfikować w CoA

Kontrola wykończenia powierzchni i zgodności powłok

  • Testy anodowania: Zapewnij równomierne tworzenie warstwy tlenku i jednolitość koloru
  • Badania przyczepności farb lub powłok proszkowych: Ocenić przyczepność podkładu i integralność powłoki w warunkach eksploatacyjnych

Często zadawane pytania

Jaka jest główna zaleta wyboru blachy aluminiowej 1050-H24 o grubości 3mm?

Oferuje zrównoważoną kombinację formowalności, odporność na korozję, i potencjał wykończenia powierzchni, o lepszej wytrzymałości niż całkowicie wyżarzone stopy 1xxx i doskonałej urabialności przy zginaniu i formowaniu.

Czy 1050-H24 nadaje się do spawania?

Tak, 1050-H24 dobrze spawa standardowymi technikami spawania aluminium, takimi jak TIG i MIG. Należy kontrolować dopływ ciepła, aby zminimalizować zniekształcenia i utratę temperamentu.

Jak 1050-H24 wypada w porównaniu z innymi stopami 1xxx pod względem odporności na korozję??

1Stopy xxx generalnie zapewniają doskonałą odporność na korozję ze względu na wysoką zawartość aluminium. 1050-H24 utrzymuje tę właściwość, jednocześnie zwiększając umiarkowaną wytrzymałość poprzez utwardzanie przez odkształcenie.

Czy 3mm 1050-H24 można anodować?

Tak. Anodowanie jest powszechne w przypadku stopów serii 1xxx, w tym 1050. Wysoka czystość aluminium w tym stopie sprawia, że ​​anodowanie jest proste, tworząc jednolite warstwy tlenków.

Co powinienem sprawdzić zamawiając w Huawei Aluminium?

Upewnij się, że certyfikaty CoA i testy odpowiadają specyfikacjom projektu, sprawdzić stabilność temperamentu (H24) dla docelowej grubości, potwierdź dostępne szerokości, i omówić opcje wykończenia powierzchni (np., szczotkowane, lustro, anodowane).

Czy istnieją względy środowiskowe lub związane z łańcuchem dostaw??

Potwierdź certyfikaty dostawców, niezawodność dostaw, oraz zdolność do spełnienia regionalnych wymogów dotyczących zgodności lub zrównoważonego rozwoju. Żądaj możliwości śledzenia na poziomie partii, aby zminimalizować ryzyko dostaw.

W centrum uwagi dostawcy: Huawei Aluminium w kontekście

aluminium Huaweia zajmuje pozycję głównego dostawcy na światowym rynku blach aluminiowych, z szeroką gamą produktów i możliwościami, które umożliwiają spójne dostawy standardowych i niestandardowych zapasów.

Na rynku, na którym odporność łańcucha dostaw i identyfikowalność produktów stały się krytyczne, Skala Huawei pomaga zapewnić stałą dostępność arkuszy 1050-H24 o grubości 3 mm w przypadku projektów o napiętych terminach. Ich oferta zazwyczaj obejmuje:
– Dążenie do stabilnej kontroli czystości i temperamentu w przesyłkach
– Dokumentacja dotycząca zgodności i zapewnienia jakości
– Połączenie grubości i szerokości w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb produkcyjnych

Dla kupujących, oznacza to potencjalne korzyści w zakresie czasu realizacji i spójności, pod warunkiem, że dostosujesz się do minimalnych ilości zamówień i możliwości logistycznych. Jeśli oceniasz dostawców pod kątem długoterminowego partnerstwa, rozważ prośbę:
– Zestaw próbek do sprawdzenia odkształcalności, Wykończenie powierzchni, i kompatybilność powłok
– Wyjaśnienia dotyczące tolerancji grubości dla kluczowych zastosowań
– Możliwość obsługi zamówienia pilotażowego, które można skalować do większej serii produkcyjnej

Wniosek

3mm 1050 Blacha aluminiowa h24 to wszechstronna opcja dla inżynierów i projektantów, którzy potrzebują niemal czystej blachy aluminiowej z praktyczną równowagą odkształcalności i wytrzymałości.

Jego stan H24 zapewnia stabilny stan pośredni pomiędzy pełnym miękkim i ciężkim hartowaniem, umożliwiające niezawodne gięcie, modelacja, i łączenia przy zachowaniu odporności na korozję i wysokiej jakości wykończenia powierzchni.

Chociaż nie osiąga poziomów wytrzymałości stopów takich jak 6061-T6 lub 2024-T3, jego zalety leżą w plastyczności, łatwe wykonanie, oraz korzystną dynamikę koszt/wydajność dla szerokiego zakresu zastosowań niekonstrukcyjnych i półstrukturalnych.

Do zarządzania zakupami i projektami, partnerstwo z wiarygodnymi dostawcami, takimi jak Huawei Aluminium, może pomóc w zapewnieniu stałych dostaw, dokumentacja jakościowa, i wsparcie w zakresie potrzeb dostosowywania, łącznie z grubością, szerokość, i obróbka powierzchni.

Gdy przełożysz te spostrzeżenia na swoje plany projektowe i produkcyjne, pamiętaj o dostosowaniu oczekiwań co do temperamentu, potwierdź opcje zakończenia, oraz uwzględnić wymagania eksploatacyjne w różnych warunkach środowiskowych.

Na zakończenie, „3 mm 1050 h24 blacha aluminiowa” ucieleśnia praktyczność, wszechstronna opcja, która odpowiada wielu współczesnym wyzwaniom produkcyjnym — od szybkiego prototypowania i lekkich paneli samochodowych po dekoracyjne elementy architektoniczne i solidne obudowy zewnętrzne.

Dzięki starannemu doborowi materiałów, dostosowanie dostawców, i precyzyjne praktyki produkcyjne, ten stop i temperament mogą pomóc w uzyskaniu wiarygodnych wyników, na czas i w ramach budżetu, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Udostępnij z PDF: Pobierać

Proces produkcji odlewów i jego wprowadzenie

Celem topienia i odlewania jest uzyskanie stopów o zadawalającym składzie i wysokiej czystości stopu, tak aby stworzyć dogodne warunki do odlewania stopów o różnych kształtach.

Etapy procesu topienia i odlewania: dozowanie --- karmienie --- topienie --- mieszając po rozpuszczeniu, usuwanie żużla --- pobieranie próbek przed analizą --- dodanie stopu w celu dostosowania składu, poruszający --- rafinacja --- Ustawienie statyczne —— Prowadź odlewanie pieca.

Proces produkcji walcowania na gorąco i jego wprowadzenie

  • 1. Walcowanie na gorąco ogólnie odnosi się do walcowania powyżej temperatury rekrystalizacji metalu;
  • 2. Podczas procesu walcowania na gorąco, metal ma zarówno procesy utwardzania, jak i zmiękczania. Ze względu na wpływ prędkości odkształcenia, o ile proces odzyskiwania i rekrystalizacji jest za późno, nastąpi pewne zaostrzenie pracy;
  • 3. Rekrystalizacja metalu po walcowaniu na gorąco jest niepełna, to jest, współistnienie struktury zrekrystalizowanej i zdeformowanej;
  • 4. Walcowanie na gorąco może poprawić wydajność przetwarzania metali i stopów, zmniejszyć lub wyeliminować wady odlewnicze.
    • Sprzęt do walcowania na gorąco

      Proces odlewania i walcowania

      Proces odlewania i walcowania: płynny metal, pudełko z przodu (kontrola poziomu cieczy), maszyna do odlewania i walcowania (system smarowania, woda chłodząca), Urządzenie ścierające, maszyna do zwijania.

      • 1. Temperatura odlewania i walcowania wynosi na ogół od 680°C do 700°C. Im niżej tym lepiej, stabilna linia do odlewania i walcowania zwykle zatrzymuje się raz w miesiącu lub częściej, aby ponownie stanąć. Podczas procesu produkcyjnego, konieczne jest ścisłe kontrolowanie poziomu cieczy w przednim zbiorniku, aby zapobiec niskiemu poziomowi cieczy;
      • 2. Smarowanie wykorzystuje proszek C z niepełnym spalaniem gazu do smarowania, co jest również jedną z przyczyn brudzenia powierzchni materiałów odlewniczych i walcowanych;
      • 3. Szybkość produkcji wynosi zazwyczaj od 1,5 m/min do 2,5 m/min;
      • 4. Jakość powierzchni wyrobów wytwarzanych metodą odlewania i walcowania jest na ogół stosunkowo niska, i generalnie nie mogą spełniać produktów o specjalnych wymaganiach dotyczących właściwości fizycznych i chemicznych.
        • Proces produkcji walcowania na zimno

          • 1. Walcowanie na zimno odnosi się do metody produkcji walcowania poniżej temperatury rekrystalizacji;
          • 2. Podczas procesu walcowania nie nastąpi dynamiczna rekrystalizacja, a temperatura wzrośnie co najwyżej do temperatury odzyskiwania, a walcowanie na zimno pojawi się w stanie utwardzania przez zgniot, a szybkość utwardzania pracy będzie duża;
          • 3. Walcowane na zimno blachy i taśmy mają wysoką dokładność wymiarową, dobra jakość powierzchni, jednolita struktura i wydajność, a produkty w różnych stanach można uzyskać za pomocą obróbki cieplnej;
          • 4. Walcowanie na zimno może rozwałkować cienkie paski, ale w tym samym czasie, ma wady związane z wysokim zużyciem energii na odkształcenie i wieloma przejściami obróbkowymi.
            • Toczenie odlewu

              Wprowadzenie do procesu wykańczania produkcji

              • 1. Wykańczanie jest metodą obróbki mającą na celu sprawienie, aby blacha walcowana na zimno spełniała wymagania klienta, lub w celu ułatwienia późniejszego przetwarzania produktu;
              • 2. Sprzęt do wykańczania może korygować wady powstałe w procesie produkcji walcowania na gorąco i na zimno, jak pęknięta krawędź, oleisty, zły kształt talerza, stres resztkowy, itp. Musi zapewnić, że do procesu produkcyjnego nie zostaną wprowadzone żadne inne wady;
              • 3. Istnieją różne urządzenia wykończeniowe, głównie w tym przekrojowe, rozcinanie, rozciąganie i prostowanie, piec do wyżarzania, pośliznąć się, itp.

Stop aluminium ma cechy niskiej gęstości, dobre właściwości mechaniczne, dobra wydajność przetwarzania, nietoksyczny, łatwe do recyklingu, doskonała przewodność elektryczna, przenikanie ciepła i odporność na korozję, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie.

Lotnictwo: używany do produkcji skór samolotów, ramy kadłuba, dźwigary, wirniki, śmigła, zbiorniki paliwa, panele ścienne i rozpórki podwozia, a także pierścienie do kucia rakiet, panele ścienne statków kosmicznych, itp.

Stop aluminium stosowany w przemyśle lotniczym

Stop aluminium stosowany w przemyśle lotniczym

Transport: stosowany do materiałów konstrukcyjnych karoserii samochodów, pojazdy metra, kolejowe wagony pasażerskie, szybkie samochody osobowe, drzwi i okna, półki, części silników samochodowych, klimatyzatory, grzejniki, panele karoserii, koła i materiały okrętowe.

Aplikacja ruchu

Aplikacja ruchu

Opakowania: Całkowicie aluminiowe puszki na napoje są stosowane głównie jako metalowe materiały opakowaniowe w postaci cienkich płyt i folii, i są przerabiane na puszki, pokrywki, butelki, beczki, i folii opakowaniowych. Szeroko stosowany w pakowaniu napojów, żywność, kosmetyki, leki, papierosy, produkty przemysłowe, leki, itp.

Aplikacja opakowaniowa

Aplikacja opakowaniowa

Druk: Stosowany głównie do produkcji płyt PS, Płyty PS na bazie aluminium to nowy rodzaj materiału w przemyśle poligraficznym, używany do automatycznego wytwarzania i drukowania płyt.

Druk PS

Druk PS

Dekoracja architektoniczna: stop aluminium jest szeroko stosowany w konstrukcjach budowlanych, drzwi i okna, sufity podwieszane, powierzchnie dekoracyjne, itp. ze względu na dobrą odporność na korozję, wystarczająca siła, doskonała wydajność procesu i wydajność spawania.

Zastosowanie konstrukcji ze stopu aluminium

Zastosowanie konstrukcji ze stopu aluminium

Produkty elektroniczne: komputery, telefony komórkowe, obudowy lodówek, grzejniki, itp.

Elektroniczna aplikacja produktu

Elektroniczna aplikacja produktu

Kuchenne zapasy: garnki aluminiowe, umywalki aluminiowe, wkładki do gotowania ryżu, folia aluminiowa do użytku domowego, itp.

Aplikacja do kuchni

Aplikacja do kuchni

Pakowanie blachy aluminiowej / cewki

Każdy szczegół opakowania jest miejscem, w którym dążymy do doskonałej obsługi. Cały nasz proces pakowania wygląda następująco:

Laminowanie: wyraźny film, niebieska folia, mikrośluzówkowy, wysokośluzówkowy, folia do cięcia laserowego (2 marki, Novacell i Polifem);

Ochrona: papierowe zabezpieczenia narożników, podkładki przeciwuciskowe;

wysuszenie: osuszacz;

Taca: fumigowana nieszkodliwa drewniana taca, tacka na żelazko wielokrotnego użytku;

Uszczelka: Stalowy pasek w kółko i krzyżyk, lub taśma do pakowania z PVC;

Jakość materiału: Całkowicie wolny od wad typu biała rdza, plamy oleju, ślady toczenia, uszkodzenie krawędzi, zakręty, wgniecenia, dziury, przerwać linie, zadrapania, itp., brak zestawu cewek.

Port: Qingdao lub inne porty w Chinach.

Czas realizacji: 15-45 dni.

Co jest 1060 czysta blacha aluminiowa

Proces pakowania blachy/płyty aluminiowej

Co jest 1060 czysta blacha aluminiowa

Proces pakowania cewek aluminiowych

F: Jesteś producentem lub handlowcem?

Q: Jesteśmy producentem, nasza fabryka znajduje się przy No.3 Weier Road, Strefa przemysłowa, Gongyi, Henan, Chiny.

F: Jakie jest MOQ do zamówienia produktu?

Q: Nasze MOQ jest 5 mnóstwo, a niektóre produkty specjalne będą miały minimalną wielkość zamówienia 1 Lub 2 mnóstwo.

F: Jak długi jest twój czas realizacji?

Q: Ogólnie nasz czas realizacji wynosi około 30 dni.

F: Czy twoje produkty mają gwarancję jakości?

Q: Tak, jeśli występuje problem z jakością naszych produktów, zrekompensujemy klientowi, dopóki nie będą zadowoleni.



Najnowsze blogi

5052 vs 6061 Aluminium

5052 vs 6061 Aluminium: Kluczowe różnice & Najlepsze zastosowania

Porównywać 5052 vs 6061 aluminium dla wytrzymałości, odporność na korozję, formowalność, i obróbka. Odkryj, który stop najlepiej pasuje do Twojego projektu.

Typowe stopy chłodni Używana cewka aluminiowa powlekana PE

Typowe stopy chłodni Używana cewka aluminiowa powlekana PE

Odkryj popularne stopy stosowane w chłodniach, cewki aluminiowe powlekane PE, w tym 3003, 3004, I 3105. Zaprojektowane z myślą o doskonałej odporności na korozję, formowalność, i długotrwałe działanie na świeżym powietrzu.

Czy aluminium przewodzi

Czy aluminium przewodzi? Nieruchomości, Używa & Korzyści wyjaśnione

Czy aluminium przewodzi? Odkryj przewodność elektryczną aluminium, kluczowe zalety, i dlaczego jest szeroko stosowany w przenoszeniu mocy i zastosowaniach przemysłowych.

Czy folia aluminiowa nadaje się do recyklingu

Odblokowanie zrównoważonego rozwoju: Prawda o recyklingu folii aluminiowej

Czy folia aluminiowa nadaje się do recyklingu? Dowiedz się, jak można poddać recyklingowi folię aluminiową, jak to dobrze przygotować, i dlaczego recykling pomaga zmniejszyć ilość odpadów i oszczędzać zasoby.


Skontaktuj się z nami

Adres

nr 52, Droga Dongming,
Zhengzhou, Henan, Chiny

Wyślij do nas e-mail

sprzedaż@hw-alu.com

Zadzwoń do nas

Tel:+86-371-66302886
WhatsApp:+8618137782032

Certyfikaty Huaweia

Zaufana blacha/cewka aluminiowa, Folia aluminiowa, Taśma aluminiowa, Producent kół aluminiowych
Dostarczamy wyłącznie produkty wysokiej jakości


Whatsapp/Wechat
+8618137782032
WhatsApp wechat

sprzedaż@hw-alu.com